Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. obsługi kluczowych klientów

Progman S.A.
pomorskie
praca stacjonarna
5472 dni temu

Ogłoszenie numer: 72184, z dnia 2009-08-21

Producent oprogramowania dla oświaty.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • rozwijanie sprzedaży firmy w obszarze systemów wspomagających zarządzanie oświatą
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz Partnerów współpracujących
  • budowanie trwałych relacji z klientami, analizowanie ich potrzeb, badanie poziomu satysfakcji
  • sprzedaż oprogramowania do szkół oraz organów prowadzących szkoły (kluczowych klientów)
  • realizacja zadań handlowo-marketingowych zgodnie z ogólną strategią firmy
  • oferowanie, negocjowanie, kontraktowanie
  • ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla rynku oświatowego
  • monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane w kierunku biznesowym, informatycznym bądź matematycznym.
  • sprzedaż, umiejętność planowania i organizacji pracy własnej, dobra znajomość obsługi komputera.
  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych.
  • mile widziana znajomość rynku placówek i instytucji oświatowych.
  • oczekujemy na oferty od osób: aktywnych, dynamicznych, kreatywnych, o wysokiej kulturze osobistej i silnej motywacji do osiągania sukcesów, z pozytywnym myśleniem, które potrafią współpracować z wymagającymi Klientami oraz posiadają umiejętności w zakresie sprzedaży i nawiązywania trwałych relacji handlowych.

Oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji