Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. obsługi kluczowych klientów

Vision Film Sp. z o.o. SKA
mazowieckie
praca stacjonarna
5182 dni temu

Ogłoszenie numer: 111179, z dnia 2010-08-11

VISION FILM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. (dawniej: VISION FILM DISTRIBUTION Sp. z o. o.) istnieje od 1991 roku i prowadzi działalność w dziedzinie dystrybucji kinowej, DVD i licencji telewizyjnych oraz produkcji filmowej, jak również w zakresie budowy obiektów o funkcji kultury. Działając jedynie w oparciu o polski kapitał firma systematycznie wzmacniała swoją pozycję stając się w rezultacie najlepszym dystrybutorem niezależnym na polskim rynku. Swe sukcesy firma zawdzięcza konsekwentnie realizowanej strategii zakupów, aktywnej promocji oraz dynamicznej i elastycznej strukturze organizacyjnej.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 1/spec/mm

Opis stanowiska

Do obowiązków Specjalisty ds. obsługi kluczowych klientów należeć będzie:
  • ścisła współpraca z sieciami handlowymi Media Markt i Saturn
  • realizowanie planów sprzedaży
  • wizytacja sklepów w terenie
  • obsługa sprzedaży.

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonych celów
  • Dobra znajomość programów Excel, Word
  • Prawo jazdy
  • Znajomość rynku filmowego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawa plus prowizja
  • Stałe zatrudnienie
  • Samochód
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN