Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Specjalista ds. obsługi klientów

RAFKO - RAFAł KOC
podlaskie
praca stacjonarna
5313 dni temu

Ogłoszenie numer: 94429, z dnia 2010-04-01

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w doradztwie, instalacjach oraz sprzedaży detalicznej i hurtowej sprzętu i akcesoriów audio / video. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • obsługa klientów w salonie audio RMS.pl,
  • telefoniczna i elektroniczna obsługa klientów,
  • przyjmowanie i realizowanie zamówień,
  • doradztwo związane z wyborem sprzętu,
  • realizacja polityki sprzedażowej firmy.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z RTV, sprzętem audio/video lub elektroniką,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz internetu,
  • doświadczenie w handlu lub kontakcie z klientami,
  • bardzo mile widziana pasja związana z audio,
  • miła aparycja i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodyscyplina oraz sumienność,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • wiek powyżej 25 lat.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • rozwój,
  • szkolenia.