Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. obsługi klientów zagranicznych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6507 dni temu

Ogłoszenie numer: 25258, z dnia 2006-12-25

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjno-handlowa, zatrudniająca w Polsce ponad 800 osób.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SB/1411/06

Opis stanowiska

ZADANIA: - obsługa klientów z regionu Europy wschodniej i południowo wschodniej (głównie odbiorcy hurtowi oraz międzynarodowe sieci handlowe); - budowanie trwałych relacji biznesowych; - organizacja wysyłek eksportowych, współpraca z agencjami celnymi, kompletacja dokumentów eksportowych; - koordynowanie realizacji i terminowości dostaw; - przygotowywanie ofert, informacji nt. promocji; - uczestniczenie w negocjacjach handlowych z Klientami; - przygotowywanie raportów i sprawozdań dla centrali firmy (w j. angielskim).

Wymagania

- biegła znajomość języka rosyjskiego (na poziomie biznesowym); - znajomość języka angielskiego; - gotowość odbywania podróży służbowych; - doświadczenie w na podobnym stanowisku w dziale eksportu lub obsługi klienta; - znajomość zagadnień dokumentacji eksportowych, celnych; - bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS. Excell); - otwartość, kreatywność, miła aparycja, kultura biznesowa, samodzielność.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku; - przyjemną atmosferę pracy; - ambitne zadania, rozwój zawodowy, możliwość awansu zawodowego.