Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. obsługi Klientów SIP Legalis

manBase S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4089 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, wiodącego wydawcy literatury z zakresu prawa i podatków, dostawcy Systemu Informacji Prawnej „Legalis" - nowoczesnego rozwiązania dla prawników i praktykantów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: WYB/018/BC/P
Zadania:
  • telefoniczna obsługa Klientów Wydawnictwa korzystających z SIP Legalis
  • dbanie o pozytywny wizerunek Wydawnictwa
  • raportowanie efektów pracy

Wymagania:
  • student 3-5 roku prawa, aplikant bądź absolwent wydziału prawa
  • bardzo dobra znajomość SIP Legalis
  • znajomość systemów Lex i LexPolonica
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność
  • miły głos, dobra dykcja
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:
  • praca w  prestiżowym Wydawnictwie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia wiedzy z zakresu obsługi systemu informacji prawnej
  • ciekawa praca w dynamicznym, zmotywowanym zespole
  • pakiet szkoleń
  • elastyczny system pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • praca na pół etatu

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922