Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds Obslugi Klienta

AGI Media
mazowieckie, Piaseczno k/Warszawy
praca stacjonarna
5996 dni temu

Ogłoszenie numer: 40196, z dnia 2008-02-15

AGI Media

AGI Media (www.agimedia.com) jest jedną z wiadących firm na swiatowym rynku produkcji opakowan i uslug poligraficznych dla przemyslu filmowego, fonograficznego i firm oprogramowania komputerowego. W Polsce dzialamy juz od ponad 4 lat. Z naszego zakladu w Piasecznie kolo Warszawy obslugujemy z duzym sukcesem zagranicznych i polskich klientów. Do naszego portfolio produktow wchodzą – wkladki, okladki do filmow DVD, gier komputerowych oraz plyt CD jak i naklejki samoprzylepne. Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszych operacji w Polsce i w Europie Zachodniej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie, Piaseczno k/Warszawy

Nr Ref.: AGIPL-811

Opis stanowiska

Zakres obowiazków: Merytoryczny i organizacyjny nadzor nad projektami danego klienta – od przyjecia zapytania ofertowego az po dostawe gotowych drukow. Bierzacy kontakt z klientem i koordynacje jego projektow w grupie naszych europejskich firm.

Wymagania

Przynajmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, chętnie w firmie z branży poligraficznej lub na rynku B2B. Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Umiejętne zarządzanie własnym czasem i ustalaniem priorytetów oraz dokładność. Wysoka dyspozycyjność szczegolnie w okresie sezonowym. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się miedzynarodowej firmie. Mozliwosci rozwoju profesjonalnego jak i osobistego. Prace w miedzynarodowym srodowisku zarowno od strony klijentow jak i kolegow z zespolu projektowego. Rozpoczęcie pracy od zaraz.