Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
specjalista ds.obsługi klienta

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna
dolnośląskie
praca stacjonarna
6251 dni temu

Ogłoszenie numer: 30018, z dnia 2007-06-06

Mika Plus zajmuje się produkcją i zbytem grzejników łazienkowych z rur miedzianych i stalowych. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - bieżącą obsługę klientów na podległym regionie - aktywne pozyskiwanie nowych firm do współpracy - zawieranie umów handlowych - obsługę biur projektowych

Wymagania

 wykształcenie min. średnie, najlepiej techniczne lub budowlane  łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,  pełna dyspozycyjność, inicjatywa, kreatywność, przedsiębiorczość,  zaangażowanie w realizację zadań,  dobra organizacja pracy,  mile widziane doświadczenie handlowe  prawo jazdy kat. B

Oferujemy

 stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),  atrakcyjne wynagrodzenie,  premia uzależnione od indywidualnych osiągnięć,  ciekawą pracę w młodym zespole,  samochód służbowy,  telefon komórkowy.