Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. obsługi klienta

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6434 dni temu

Ogłoszenie numer: 27210, z dnia 2007-03-09

Nasz Klient to znana firma produkcyjna, funkcjonująca na rynkach w całej Europie.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: BOK/1602/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - utrzymywanie relacji z klientem biznesowym (m.in. informowanie o promocjach, nowych produktach) - przygotowywanie ofert dla klientów, - koordynowanie dostaw do klienta, - raportowanie i przygotowywanie sprawozdań z realizacji zleceń, - wspieranie handlowców w ich pracy.

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze klienta/lub na stanowisku asystentki/-ta w dziale sprzedaży, - znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,, - umiejętność obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office (szczególnie MS Excel), - umiejętność swobodnej komunikacji, - minimum średnie wykształcenie (preferowane wykształcenie wyższe), - dyspozycyjność (ustabilizowana sytuacja rodzinna), - zdolności organizacyjne.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie.