Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. obsługi klienta

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Wielkopolska (Powiat krotoszyński)
praca stacjonarna
6458 dni temu

Ogłoszenie numer: 26962, z dnia 2007-02-12

Nasz Klient to znana firma produkująca świece, funkcjonująca na rynkach w całej Europie.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska (Powiat krotoszyński)

Nr Ref.: SOK/0702/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - utrzymywanie relacji z klientem (m.in. sieci handlowe), - przygotowywanie ofert dla klientów, - raportowanie i przygotowywanie sprawozdań z realizacji zleceń, - asystowanie przy głównym handlowcu.

Wymagania

- umiejętność obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office, - znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym, - umiejętność prowadzenia biznesowych rozmów telefonicznych (mile widziane doświadczenie w telemarketingu, mailingu), - minimum średnie wykształcenie, - zdolności organizacyjne.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - możliwość obserwacji pracy doświadczonych handlowców.