Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Obsługi Klienta

LOGINTRANS SP. Z O.O.
Wrocław
praca stacjonarna
6527 dni temu

Ogłoszenie numer: 23115, z dnia 2006-10-03

Europejska Giełda Transportowa - TRANS to największa giełda wolnych ładunków i pojazdów w Europie Środkowej oraz biznesowy komunikator transportowy.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy osób zajmujących się telefoniczną obsługą klientów zagranicznych korzystajacych z naszej internetowej giełdy wolnych ładunków i pojazdów TRANS, jak również osób, które docelowo zostaną koordynatorami rozwoju danych rynków. Ogłoszenie dotyczy rynków wg krajów: Słowacja Czechy Rosja Ukraina Rumunia Węgry Litwa Holandia Włochy Hiszpania Francja

Wymagania

Biegła (lub nativ) znajomość jednego z poniższych języków: rosyjski czeski słowacji ukraiński węgierski litewski holenderski włoski hiszpański francuski Dodatkowym atutem będzie dwujęzyczność, np. osoby z obywatelstwem zagranicznym znające również trochę język polski oraz pozytywne nastawienie do internetu i komputerów.

Oferujemy

Gwarantujemy ciekawą pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i w młodym entuzjastycznym zespole.