Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. obsługi klienta

HELLA
Warszawa
praca stacjonarna
4823 dni temu

Ogłoszenie numer: 154412, z dnia 2011-07-05

Firma Hella Polska Sp. z o.o. - spółka córka niemieckiego dostawcy należącego do grona 50 topowych dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego oraz 100 największych niemieckich firm przemysłowych, z 23 tys. pracowników w 70 lokalizacjach w 30 krajach poszukuje do Działu Wyposażenia Warsztatowego w Warszawie pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za usługi z portfolio Hella Gutmann Solutions, JV powstałego wskutek połączenia się firm Gutmann Messtechnik łączącej kompetencje w zakresie urządzeń diagnostycznych i serwisowych z ekspercką kompetencją Helli w obszarze dostarczania danych technicznych dla warsztatów samochodowych na niezależnym rynku części zamiennych.

Zakres obowiązków:

  • całokształt działań związanych ze sprzedażą licencji i aktualizacji
  • zarządzanie bazą danych klientów
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientem
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • wskazana znajomość branży motoryzacyjnej (części)
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • samodzielność i dobra organizacja pracy, skuteczność w działaniu, odpowiedzialność za wyniki

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym koncernie o ustalonej pozycji na rynku polskim.