Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. obsługi klienta w dziale logistyki

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
pomorskie, okolice Tczewa (woj. Pomorskie)
praca stacjonarna
6284 dni temu

Ogłoszenie numer: 32723, z dnia 2007-08-07

Naszym Klientem jest firma Maxit Sp. z o.o., producent wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Miejsce pracy: pomorskie, okolice Tczewa (woj. Pomorskie)

Nr Ref.: ASOZ/2707/07

Opis stanowiska

- przygotowanie dokumentacji związanej z wysyłką towarów, - planowanie i organizacja wysyłek towarów, - stały kontakt z klientami (odbiorcami towarów), - nadzór i kontrola zleconych wysyłek, - rozliczanie przewoźników ze zrealizowanych przewozów, - wpisywanie zamówień do systemu Scala.

Wymagania

- wykształcenie średnie (preferowane wyższe), - minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z logistyką i/lub obsługą zamówień, - umiejętność efektywnej komunikacji z odbiorcami i przewoźnikami, - biegła obsługa komputera (pakiet MS Office, środowisko Windows), - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - bardzo dobra organizacja pracy, - sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków, - pracowitość i systematyczność, - odpowiedzialny stosunek do wykonywanych zadań.

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającym się koncernie międzynarodowym, - stabilne i stałe zatrudnienie, - współuczestniczenie w kształtowaniu pozycji firmy na rynku - możliwość rozwoju zawodowego - uczestnictwo w szkoleniach.