Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
SPECJALISTA ds. OBSŁUGI KLIENTA (SAC)

Pol-Cosm Spółka z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
5734 dni temu

Ogłoszenie numer: 53889, z dnia 2008-12-19

ALFAPARF Milano, jeden ze światowych liderów rynku w branży kosmetyków profesjonalnych, działający w ponad 80 krajach, w Polsce obecny od ponad 8 lat.

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za przygotowanie zamówień od klientów dla działu logistyki oraz analizę sprzedaży

Wymagania

OCZEKUJEMY:
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (Windows) i innych urządzeń biurowych
  • Doświadczenia w pracy administracyjno-biurowej
  • Zorientowania na sukces w nowoczesnej zagranicznej firmie
  • Samodzielności i kreatywności
  • Łatwości nawiązywania kontaktów i uczenia się
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomość branży kosmetyków profesjonalnych oraz znajomość języka angielskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • Interesującą i stabilną praca w młodym zespole i miłej atmosferze
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń
  • Możliwość udziału w pokazach i imprezach organizowanych przez firmę w kraju i zagranicą