Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. obsługi klienta linii lotniczych z jęz. niemieckim

Concentrix
Warszawa
7 500 - 8 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
4 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9183850, z dnia 2024-08-01

Concentrix

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów znanych linii lotniczych - połączenia przychodzące (branża turystyczna)
  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego B2/C1
  • Otwartość w relacjach z klientami
  • Umiejętność swobodnej komunikacji przez telefon
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

To oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7500 zł brutto + bonus
  • Praca w systemie zmianowym (8:00 – 20:30)
  • Rzetelne przygotowanie do pracy
  • Praca w komfortowym biurze w Warszawie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)
  • Realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Concentrix

We power the world’s best brands today and into the future.Some call us a global technology and services company . But we’re so much more. Human-centered, tech-powered, intelligence-fueled. Every day, we help over 2,000 clients solve their toughest business challenges.We’re the game-changers who combine operational excellence and cutting-edge automation to power day-to-day operations of our clients. Acting as a seamless extension of their business, we deliver efficiency and effectiveness where it really counts.We’re the strategic thinkers who design fully integrated solutions for our clients, combining innovative thinking, data-driven insights, and sector expertise.