Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Obsługi Floty

SIXT Rent a Car
Warszawa, ul. Arabska
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
333 dni temu
MIEJSCE PRACY: Warszawa, ul. Arabska

Sixt AG jest międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości usług mobilnych, obecnie posiada ponad 4000 punktów usługowych w około 100 krajach. Sixt działa w Polsce od 2000 roku na terenie całego kraju – operatorem licencji Sixt na Polskę jest Eurorent Sp. z o.o. Dzięki stałej współpracy z centralą Sixt i jej oddziałami na całym świecie, polski oddział jest w stanie dostarczyć klientom pełną, kompleksową usługę, zarówno w zakresie wynajmu krótko-, jak i długoterminowego. W ofercie dostępne są samochody od ekonomicznych do floty klasy premium.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa procesu rejestracji pojazdów
  • Koordynowanie procesu napraw mechanicznych pojazdów (weryfikacja zgodności kosztorysów, autoryzacja napraw, opisywanie faktur za usługi, archiwizacja)
  • Obsługa serwisowa floty (umawianie na serwisy, kontrola kosztorysów napraw, kontakt oraz negocjacje z serwisami, nadawanie autoryzacji na naprawy)
  • Obsługa związana z monitoringiem pojazdów
  • Sporządzanie okresowych zestawień i raportów
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie organizacji napraw samochodów min. 1 rok
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obsługi technicznej samochodów
  • Zaawansowana znajomość obsługi komputera oraz programu MS Office – zwłaszcza Excel (warunek konieczny)
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w realizowaniu zadań
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku, stałe godziny pracy
  • Pakiet medyczny
  • Dostęp do platformy językowej
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach
  • Przyjazną atmosferę pracy

Poznaj

Eurorent Sp. z o.o.

Poznaj SIXT Polska

SIXT jest liderem światowego rynku rent a car i obecnie posiada ponad 2 000 oddziałów w 105 krajach. Firma powstała w 1912 roku w Niemczech, a Polsce działa od ponad 20 lat. Operatorem licencji SIXT na Polskę jest firma Eurorent Sp. z o.o.

SIXT Polska dostarcza klientom kompleksową usługę wynajmu samochodów na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego, samochodów na abonament, a także limousine service, czyli pojazdu z kierowcą. W portfolio SIXT znajduje się szeroki wybór samochodów znanych marek od klasy ekonomicznej po premium.