Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Marki Administrator Floty Marki
Specjalista ds. Obsługi Floty Samochodowej

Grupa Cygan autoryzowany dealer Toyoty
Marki
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
828 dni temu

Miejsce pracy: Marki
Do zadań będzie należało:
  • zarządzanie flotą pojazdów
  • kompleksowa obsługa floty samochodowej
  • prowadzenie ewidencji pojazdów
  • analiza i utrzymanie przepływu dokumentów
  • kontrola przebiegu likwidacji szkód
Wymagania na aplikowane stanowisko to:
  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • zorientowanie na cel i osiąganie wysokich wyników
  • samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • wysoka kultura osobista i umiejętności profesjonalnej obsługi Klienta
  • prawo jazdy kat. B
  • język angielski na poziome komunikatywnym
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • mile widziana wiedza dot. mechaniki samochodowej
Oferujemy:
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • rozbudowaną ścieżkę profesjonalnych szkoleń
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju w strukturze firmy