Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Obsługi Biur Podróży

Old Town Apartments
Warszawa
praca stacjonarna
6841 dni temu

Ogłoszenie numer: 17603, z dnia 2006-01-26

Old Town Apartments Sp. z o. o., największy niezależny operator apartmentów hotelowych w Europie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontakty z biurami podróży na całym świecie, pozyskiwanie nowych partnerów i całościowy rozwój tego kanału sprzedaży.

Wymagania

Doskonała znajomości języka angielskiego. Łatwość kontaktu z ludźmi. Obsługa pakietu Office i sprawne poruszanie się w Internecie Umiejętność negocjowania i dodatkowe języki będą atutem. Dyspozyjność w tygodniu między 9.00 a 17.00 Wykształcenie wyższe niepełne (w trakcie studiów) Zainteresowanie turystyką.

Oferujemy

Pracę w prężnej, międzynarodowej firmie i młodym zespole. Szkolenia wewnętrzne doskonalące umiejętności. Pracę na umowę zlecenie.