Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Kłobuck
Specjalista ds. nowych uruchomień i wdrożeń

Schultz Seating Poland Sp. z o.o.
Kłobuck
praca stacjonarna
5939 dni temu

Ogłoszenie numer: 43957, z dnia 2008-05-12

Polsko-duńska spółka Schultz Seating Poland, producent metalowych części konstrukcyjnych do mebli tapicerowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kłobuck

Opis stanowiska

• tworzenie rysunków technicznych, • opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej wyrobów, • wsparcie produkcji w ramach prowadzenia projektów nowych uruchomień, • wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych, • koordynacja przepływu dokumentacji technologicznej pomiędzy zakładami Grupy Schultz, znajdującymi się w Polsce, Danii i Chinach.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne, • umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych, • znajomość programów wspomagania projektowania, • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, • komunikatywność, sumienność, • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

• stabilną pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku, • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w organizacji międzynarodowej.