Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Specjalista ds. Nieruchomości / Pośrednik

PÓŁNOC Nieruchomości SA
Opole
praca stacjonarna
4897 dni temu

PÓŁNOC Nieruchomości SA poszukuje
kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Nr Ref.: PN0002010/Opole

Właściciel sieci biur nieruchomości na terenie całej Polski PÓŁNOC Nieruchomości S.A. - to firma , której początki sięgają do 1999r., z dużym doświadczeniem na rynku nieruchomości. Dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce rozwojowej, staliśmy się jedną z największych firm nieruchomości w kraju. W dniu 5 listopada 2007 roku jako pierwsza agencja nieruchomości w Polsce, zadebiutowaliśmy na rynku New Connect na giełdzie w Warszawie. Główne obszary działania to: - Pośrednictwo nieruchomości - Inwestycje na rynku nieruchomości - Wynajem nieruchomości - Doradztwo ds. rynku nieruchomości - Zarządzanie nieruchomościami. Szeroki dostęp do informacji Spółka zapewnia swoim klientom, akcjonariuszom i inwestorom m. in. poprzez własną stronę internetową www.polnoc.pl.

Wymagania:

  • zainteresowanie tematyką nieruchomości;
  • znajomość lokalnego rynku nieruchomości;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • ambicja, samodzielność i konsekwencja w działaniu;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • zaangażowanie
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej;
  • posiadanie samochodu;
  • preferowane doświadczenie w branży nieruchomości;
  • w wyjatkowych przypadkach doświadczenie nie jest wymagane.

Opis stanowiska:

  • Praca w branży nieruchomości daje mnóstwo satysfakcji osobistej i zadowolenia, jednak wymaga od Ciebie dużej i wszechstronnej wiedzy, ogromnego zaangażowania w wykonywaną często po godzinach pracę oraz profesjonalizmu na każdym kroku.
  • Musisz być osobą wytrwałą, samodzielną, kreatywną i uczciwą. Tylko po spełnieniu tych warunków, masz szansę na rozwój osobisty, nowe wyzwania, prestiż. Ponadto praca sprawi Ci przyjemność oraz będziesz miał możliwość przebywania z wieloma ludźmi.
  • Obowiązki to m.in.: pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości, wprowadzanie danych do systemu CRM, kontakt telefoniczny oraz osobisty z Klientem, prezentacja nieruchomości, obsługa transakcji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa+prowizja)
  • stacjonarne miejsce pracy z pełnym wyposażeniem biura
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wysoki standard pracy i przyjazną atmosferę zespołu
  • bezpłatne szkolenia wprowadzające
  • możliwość odbycia praktyk zawodowych w procesie uzyskiwania licencji pośrednika
  • pracę w renomowanej, stabilnej firmie, będącej jedną z największych sieci agencji nieruchomości w Polsce z wieloletnią tradycją i doświadczeniem
  • pakiet świadczeń: samochód, laptop, telefon służbowy, ubezpieczenie medyczne

Dodatkowe informacje:

Jeśli swoją przyszłość wiążesz z branżą nieruchomości, interesuje Cię praca w prężnej firmie i dużymi możliwościami to prześlij swoje CV i list motywacyjny. W temacie wiadomości prosimy KONIECZNIE wpisać nazwę miasta (Oddziału), do którego kierowana jest aplikacja oraz zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PÓŁNOC Nieruchomości S.A. dla potrzeb procesu rekrutacji; (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. Dz. U. 133, poz. 883 z póź. zm.). Indywidualne warunki dla osób pracujących w branży nieruchomości! Uprzejmie informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy poufność.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)