Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa-Wola Specjalista ds. Finansowania Projektów Warszawa-Wola
Specjalista ds. Monitorowania i Ewaluacji działań projektowych (MEAL)

Caritas Polska
Warszawa, Wola
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
428 dni temu

Caritas Polska jest największą organizacją społeczno-charytatywną działającą z ramienia Konferencji Episkopatu Polski, która niesie profesjonalną wielowymiarową pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Obecnie realizujemy wiele projektów humanitarnych, w tym zagranicznych.

Obecnie, poszukujemy osoby, która z chęcią przygotuje różnego rodzaju analizy, raporty, zestawienia i oprócz codziennych zadań, aktywnie wesprze organizację przy audytach.

społeczne w obszarze wolontariatu, ekologii integralnej, pomocy humanitarnej i rozwojowej; działania formacyjne, programy pomocy zagranicznej (doraźnej i rozwojowej).

Miejsce pracy: Warszawa, Wola
Twój zakres obowiązków:
  • monitorowanie, planowanie, gromadzenie danych i ocena udzielanej pomocy w oparciu o realizowane programy i projekty;
  • przygotowywanie i koordynowanie działań związanych z przygotowywaniem planu operacyjnego i strategii Caritas Polska;
  • analiza danych w celu podejmowania odpowiednich decyzji operacyjnych;
  • monitorowanie i nadzór nad budżetami realizowanych projektów, ocena ryzyka i proponowanie najlepszych rozwiązań w danych obszarach projektowych;
  • przygotowywanie sprawozdań, analiz i raportów na potrzeby dyrekcji Caritas Polska;
  • ścisła współpraca z wszystkimi działami Caritas Polska oraz Caritas Diecezjalnymi, ze szczególnym uwzględnieniem działu Compliance i Ryzyka;
  • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu monitoringu i ewaluacji projektów;
  • współpraca z instytucjami publicznymi;
  • udział w spotkaniach krajowych i międzynarodowych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe z obszarów finansowych, kontrolingu lub pokrewnych;
  • doświadczenie – min. 4 lata w obszarze kontrolingu i ewaluacji projektów;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
  • doświadczenie w realizacji i raportowaniu projektów, w tym finansowanych ze środków międzynarodowych organizacji i/lub z Unii Europejskiej;
  • doświadczenie dot. współpracy z krajowymi instytucjami publicznymi, organizacjami międzynarodowymi i krajowymi;
  • doświadczenie w pracy w wielokulturowym środowisku;
  • analityczność, dbałość o szczegóły;
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę;
  • prywatna opieka medyczna;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • pracę w dogodnej lokalizacji.