Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Merchandiser Warszawa
Specjalista ds. merchandisingu

Natura Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
2763 dni temu

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie planogramów w drogeriach dla wybranych grup asortymentowych na podstawie analizy danych
  • Monitorowanie asortymentu i doskonalenie ich prezentacji w drogeriach,
  • Optymalizowanie wykorzystania powierzchni w powierzonych kategoriach produktowych,
  • Tworzenie i wdrażanie wytycznych/procedur w zakresie optymalnej ekspozycji produktów,
  • Bieżące monitorowanie trendów rynkowych i współpraca z dostawcami w ramach projektów optymalizacji kategorii.
Wymagania
  • Min.2 letnie doświadczenie w obszarze merchandisingu (sieci handlowe spożywcze, drogeryjne),
  • Bardzo dobra znajomość programów do przygotowywania i zarządzania planogramami (Apollo lub Spaceman) – warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość zasad merchandisingu,
  • Umiejętność analizy danych,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Dobra znajomość programu MS Excel,
  • Skrupulatność, dokładność, elastyczność, samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • Wyobraźnia przestrzenna.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bony rabatowe do drogerii natura,
  • Ubezpieczenie grupowe.