Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. merchandisingu

NEONET SA
Wrocław
praca stacjonarna
2871 dni temu

Poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki:
  • Współtworzenie i wdrażanie polityki Visual Merchandisingu dla różnych modeli sklepów NEONET
  • Zarządzanie marketingiem produktu wybranej grupy asortymentu
  • Współpraca przy opracowywaniu strategii marketingowej
  • Wdrażanie nowych rozwiązań ekspozycji
  • Dbanie o właściwą ekspozycję produktu
  • Nadzór nad produkcją materiałów marketingowych i promocyjnych
  • Kooperacja przy wdrażaniu akcji promocyjnych w kanałach offline i online
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu
  • znajomość mechanizmów promocyjnych i doświadczenie we wdrażaniu promocji w sieciach sklepów detalicznych oraz w sklepie internetowym
  • doświadczenie w tworzeniu, komunikowaniu i kontrolowaniu  standardów materiałów wsparcia sprzedaży w sklepach
  • zdolność analitycznego myślenia, koordynowania  wielu procesów jednocześnie
  • doskonała organizacja pracy, systematyczność i sumienność
  • kreatywność w tworzeniu nowych rozwiązań i pomysłów marketingowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa MS Office (szczególnie XLS, Word)
  • mile widziana znajomość branży RTV, AGD, IT
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • realizację ambitnych projektów
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowocześnie zarządzanej firmie
  • umowę o pracę
  • pakiet dodatkowych benefitów
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE.
INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.