Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Merchandisingu

Verona Products Professional Sp. z o.o.
mazowieckie, woj. mazowieckie
praca stacjonarna
4899 dni temu

Firma kosmetyczna poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Zadania:
  • Regularne wizyty w punktach sprzedaży
  • Kontrola stanu towarów
  • Dbanie o właściwą ekspozycję towarów
  • Porządkowanie półek, sprawdzanie i korygowanie błędnych opisów i cen
  • Zapewnienie ciągłej dostępności towarów
  • Monitorowanie zamówień
  • Przygotowywanie zwrotów
  • Prowadzenie analizy oferty konkurentów oraz ich metod działania
  • Wspieranie sprzedaży poprzez organizowanie imprez promocyjnych
Wymagania:
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • Aktywna współpraca z przedstawicielami
  • Wysoka aktywność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność
  • Konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kat.B
  • Kreatywność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samochód służbowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)