Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa-Wola Kosmetolog Warszawa-Wola
Specjalista ds. Medycyny Estetycznej

La MakeUp Sp. z o.o.
Warszawa, Wola, CH Wola Park
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
205 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, Wola, CH Wola Park
Opis stanowiska:
  • Opracowywanie planów zabiegów estetycznych,
  • Wykonywanie procedur kosmetycznych zgodnie z procedurami medycznymi,
  • Wybór kosmetyków do użytku domowego dla klientów,
  • Dokumentowanie historii zabiegów klientów,
  • Zapewnianie obsługi klienta podczas wizyt,
  • Promocja i sprzedaż usług salonu i produktów kosmetycznych,
  • Zarządzanie czystością i higieną miejsca pracy,
  • Zarządzanie transakcjami gotówkowymi i bezgotówkowymi.
Wymagania:
  • Niezbędne wykształcenie wyższe z zakresu kosmetologii/medycyny/ pokrewnego,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży,
  • Posiadanie aktualnych certyfikatów z kursów specjalistycznych,
  • Umiejętność wykonania technik iniekcji estetycznych,
  • Praktyczna znajomość obsługi nowoczesnych urządzeń kosmetologicznych,
  • Wysokie standardy obsługi klienta, ciepłe i profesjonalne podejście,
  • Proaktywność w działaniu i gotowość do podjęcia wyzwań,
  • Staranność i umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • Biegła komunikacja w języku polskim oraz ukraińskim lub rosyjskim.
Oferujemy:
  • Praca pełna wyzwań w dynamicznym, przyjaznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.