Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Sochaczew
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Verona Products Professional Sp. z o.o.
Sochaczew, miejsce pracy Sochaczew
praca stacjonarna
5193 dni temu

Ogłoszenie numer: 99698, z dnia 2010-04-28

Firma kosmetyczna poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Sochaczew, miejsce pracy Sochaczew

Opis stanowiska

  • kreowanie i wdrażanie produktów kosmetycznych
  • przygotowywanie materiałów reklamowych oraz wsparcia sprzedaży
  • kreowanie wizerunku firmy oraz wybranych grup produktowych
  • współtworzenie strategii marketingowej
  • analiza rynku w zakresie monitorowania rynku i określanie potrzeb klienta.
  • współpraca z agencjami reklamowymi oraz poligraficznymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła obsługa aplikacji biurowych (pakiet MS Office)
  • mile widziana znajomość podstawowych programów graficznych (CorelDraw, Photoshop)
  • wysoka komunikatywność i samodzielność
  • znajomość języka angielskiego mila widziana
  • kreatywność
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, nadzorowanie i realizacja wyznaczonych zadań, samodyscyplina

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju
  • stabilne warunki zatrudnienia