Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Specjalista ds. Marketingu

Sedlak & Sedlak
warmińsko-mazurskie, woj. małopolski
praca stacjonarna
5280 dni temu

Ogłoszenie numer: 95836, z dnia 2010-04-13

Naszym Klientem jest firma polska zajmująca się produkcją i sprzedażą materiałów budowlanych. Funkcjonuje na rynku polskim oraz na rynku większości krajów Unii Europejskiej. Firma zatrudnia obecnie ok. 550 pracowników. W celu rozwijania działań marketingowych na terenie krajów Europy CEE poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, woj. małopolski

Nr Ref.: 20/10

Opis stanowiska

- współuczestnictwo w budowaniu strategii marketingowych na rynku słowackim, czeskim oraz węgierskim - wdrażanie strategii marketingowej na w/w rynkach - współpraca z szefami rynków w badaniach rynku i konsumenta - umiejętność opracowania wyników badań - monitorowanie firm konkurencyjnych w zakresie nowości produktowych, przekazów reklamowych i marketingowych - kreowanie przekazu reklamowego i promocyjnego - projektowanie działań ATL i BTL - współpraca oraz kontakty z mediami na podległych rynkach - merytoryczny nadzór nad materiałami poligraficznymi - nadzór nad stronami WWW na podległych rynkach - organizacja imprez wystawienniczych - obsługa reklamowa i marketingowa Partnerów Handlowych na podległych rynkach

Wymagania

- wyższe (ekonomiczne lub marketingowe będzie dodatkowym atutem) - minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu - minimum 3 lata praktyki w organizacji i realizacji działań reklamowych i promocyjnych - wiedza z zakresu komunikacji marketingowej - biegła znajomość języka czeskiego - bardzo dobra znajomość języka słowackiego będzie dodatkowym atutem - mile widziana znajomość języka węgierskiego - umiejętność współpracy z Partnerami Handlowymi oraz współpracownikami - umiejętność nawiązywania kontaktów z dostawcami usług - doświadczenie w organizacji targów, zjazdów oraz wdrażania strategii marketingowej - wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne - umiejętność przeprowadzania prezentacji - kreatywność - zdolność analitycznego myślenia - znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- wynagrodzenie minimum 4 000 PLN brutto + premie kwartalne ok. 20-30%, ubezpieczenie + prywatna opieka medyczna - okres próbny, a następnie umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony