Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Primulator Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5644 dni temu

Ogłoszenie numer: 64279, z dnia 2009-05-06

Firma Primulator istnieje na polskim rynku od 1991 roku, prowadząc sprzedaż i świadcząc usługi serwisowe w zakresie urządzeń do gastronomii. Do naszych głównych klientów należą m.in. polskie i zagraniczne firmy oraz szereg indywidualnych właścicieli lokali gastronomicznych na terenie całej Polski. Poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • dbanie i kreowanie wizerunku firmy na zewnątrz
  • dbanie o stronę WWW w Polsce oraz strony internetowe zagranicznych (nadbałtyckich) oddziałów firmy
  • współpraca z firmami zajmującymi się projektami marketingowymi, agencjami reklamowymi, drukarniami, itp.
  • wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie materiałów reklamowych, marketingowych
  • monitoring rynku i konkurencji
  • Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • dobra znajomość obsługi komputera – MS Office oraz Internet (znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem)
  • dyspozycyjność
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • silna motywacja do rozwoju
  • kreatywność, otwartość w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży gastronomicznej, lodziarskiej lub cukierniczej będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
  • stabilność zatrudnienia (praca w pełnym wymiarze godzin)
  • uczciwość i rzetelność