Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. Marketingu

JDJ Bachalski Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5855 dni temu

Ogłoszenie numer: 47591, z dnia 2008-08-04

Wiodąca firma na rynku edukacji językowej działająca w ramach grupy kapitałowej JDJ.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SP/Mark

Opis stanowiska

Do obowiązków specjalisty należeć będzie: - przygotowanie i koordynowanie kampanii promocyjnych, - kontakty z mediami oraz firmami współpracującymi, - twórcze i kreatywne wsparcie zespołu marketingowego, - negocjacje z podwykonawcami, - dbanie o wizerunek firmy, - prowadzenie szkoleń oraz prezentacji.

Wymagania

- kreatywność i chęć działania, - otwartość na nowe rozwiązanie, - wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów, - dobra organizacja pracy własnej i zespołu, - umiejętność delegowania zadań, - "lekkość pióra" - mile widziana znajomość programów graficznych.

Oferujemy

Pracę w młodym zespole i możliwość realizacji projektów dla szerokiego spektrum branż.