Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Marketingu

IPK sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6010 dni temu

Ogłoszenie numer: 43636, z dnia 2008-05-05

Nasz Klient, importer oraz dystrybutor samochodów i motocykli, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SK - MSK/04/08 (I)

Opis stanowiska

- koordynacja współpracy z Agencjami Reklamowymi i Domami Mediowymi - przygotowywanie informacji dla Agencji Reklamowych - kontrola propozycji kreatywnych - ATL i kontrola kosztów produkcji - dbanie o przepływ informacji dotyczący reklamy i ogłoszeń - monitorowanie rynku reklam i ogłoszeń (nowe trendy, formy etc.) - efektywny nadzór nad ATL

Wymagania

- minimum 5 letnie doświadczenie w Dziale marketingu lub Agencji Reklamowej (doświadczenie w Reklamie będzie dodatkowym atutem) - płynna znajomość języka Angielskiego - wyższe wykształcenie - prawo jazdy - doskonałe umiejętności komunikacyjne, kreatywność i nastawienie na wynik

Oferujemy

- atrakcyjny system wynagrodzeń, - prywatną opiekę medyczną, - dobrą atmosferę pracy.