Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. marketingu

Siemens Finance Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6158 dni temu

Ogłoszenie numer: 33249, z dnia 2007-09-06

Siemens Finance Sp. z o.o., spółka należąca do koncernu Siemens, specjalizuje się w leasingu maszyn i urządzeń oraz sprzętu medycznego. Działając na rynku od 1999 roku, firma zdobyła uznaną pozycję w wybranych obszarach rynku leasingowego, oferując wiele unikalnych rozwiązań, znajdujących uznanie wśród Klientów i Dostawców. www.siemens.pl/leasing Powiększając nasz zespół poszukujemy kandydatów do pracy w obszarze marketingu.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SFS/CC

Opis stanowiska

- planowanie i wdrażanie działań marketingowych - przygotowywanie materiałów prasowych, informacyjnych oraz reklamowych - dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe - znajomość zagadnień marketingu - wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne - zaangażowanie, kreatywność, entuzjazm, skuteczność, samodzielność i inicjatywa w działaniu - umiejętność pracy w zespole - sprawność w redagowaniu tekstów - bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy przyjazną atmosferę pracy w stabilnej, szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego w młodym, dynamicznym zespole.