Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista Ds. Marketingu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań, Poznań (zachód)
praca stacjonarna
6436 dni temu

Ogłoszenie numer: 27358, z dnia 2007-03-07

Naszym Klientem jest duża, ogólnopolska hurtownia specjalistycznych artykułów przemysłowych, posiadająca zagraniczne oddziały.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań (zachód)

Nr Ref.: MKB/2102/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Tworzenie profesjonalnego działu marketingu od nowa; - Koordynacja działań marketingowych centrali i zagranicznych oddziałów; - Inicjowanie działań marketingowych dla klientów; - Tworzenie i koordynowanie programów lojalnościowych; - Zaopatrzenie firmy w materiały marketingowe; - Współpraca z przedstawicielami handlowymi i agencjami reklamowymi; - Przeprowadzanie analizy produktów; - Prowadzenie ewidencji umów handlowych oraz dokumentacji dotyczących marek.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, kierunkowe i wiedza z zakresu marketingu; - Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku; - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu Ms Office; - Kreatywność, inicjatywa, zaangażowanie; - Mile widziane zdolności przywódcze; - Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

- Bardzo dobre warunki zatrudnienia; - Możliwość rozwoju zawodowego i awansu; - Pracę również w międzynarodowym środowisku.