Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Międzyzdroje
Specjalista ds. Marketingu

Amber Baltic Sp. z o.o.
Międzyzdroje
praca stacjonarna
6439 dni temu

Ogłoszenie numer: 24586, z dnia 2006-11-29

Hotel Amber Baltic jest częścią sieci hoteli Vienna International. Vienna International reprezentuje grupę indywidualnych i ekskluzywnych Hotels & Resorts – gdzie każdy cechuje się własnym stylem, charakterem oraz nie przemiennym wdziękiem. Założona w 1989 roku, obejmuje dziś grupę przedsiębiorstw, w których skład wchodzą 23 Hotels & Resorts, jeden statek - hotel i jedno 27 – dołkowe pole golfowe. Nasze hotele znajdują się w Czechach ( Praga, Karlsbad), w Polsce ( Kraków, Międzyzdroje ), w Chorwacji ( Opatija, Mali Losinj ), na Słowacji ( Bratysława ), w Szwajcarii ( Savognin ), we Francji ( Paryż) oraz w Austrii ( Dornbirn, Salzburg, Loipersdorf/Steinermark, Nassfeld ).

Miejsce pracy: Międzyzdroje

Opis stanowiska

Przeprowadzanie analiz i badań marketingowych. Planowanie, tworzenie i realizacja projektów promocyjnych, skutecznych kampanii reklamowych. Analiza wyników i optymalizacja prowadzonych działań. Współpraca z drukarniami i agencjami reklamowymi. Planowanie i kontrola nad budżetem reklamowym. Kształtowanie wizerunku firmy na zewnątrz, działania PR.

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub średnie. Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego. Doświadczenie w pracy min. 2 lata (marketing, handel, IT). Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży turystycznej. Sprawne posługiwanie się narzędziami komunikacji marketingowej. Biegła znajomość programów : Corel Draw, Adobe Photoshop, Power Point. Znajomość zasad tworzenia stron www. Znajomość branży turystycznej i e-commerce oraz zagadnień związanych z marketingiem. Umiejętność poprawnego pisania i redagowania tekstów. Kreatywność, samodzielność i dynamika w działaniu.

Oferujemy

Pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze w renomowanym hotelu. Stałą umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie. Uczestnictwo w ciekawych konferencjach i szkoleniach. Współudział w dynamicznym rozwoju firmy.