Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista Ds. Marketingu

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6598 dni temu

Ogłoszenie numer: 21007, z dnia 2006-06-23

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - sieci marketów spożywczych.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SPEC./MARK.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - znanej sieci marketów spożywczych szukamy kandydatek/kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - opracowanie koncepcji i realizacja działań reklamowych i promocyjnych; - odpowiedzialność za realizację comiesięcznej gazetki firmowej, ulotki, plakaty, banery; - ścisła współpraca z Dz. Sprzedaży i Zakupów; - współpraca z agencjami reklamowymi, mediami i drukarniami.

Wymagania

- konieczne doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku w sieci handlowej; - wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe; - kreatywność, samodzielność w działaniu; - umiejętność dobrej organizacji czasu pracy; - komunikatywność i zdolnośći interpersonalne.

Oferujemy

Wynagrodzenie do negocjacji z Pracodawcą.