Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Jarocin
Specjalista Ds. Marketingu

Wytwórnia Wafli Gotszlik
Jarocin
praca stacjonarna
6776 dni temu

Ogłoszenie numer: 16997, z dnia 2005-12-27

Firma "GOTSZLIK" weszła na rynek 1987 roku. Zajmujemy się produkcją wafli do lodów ciastek i pierników oraz kompleksowym zaopatrzeniem lodziarni , kawiarni itp. Współpracujemy z hurtowniami w całej Polsce oraz z kontrahentami zagranicznymi.

Miejsce pracy: Jarocin

Opis stanowiska

Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych, kompleksowe reprezentowanie firmy na rynku wobec partnerów firmy, ustalanie i realizowanie celów sprzedażowych firmy, odwiedzane klientów bezpośrednio i pośrednio kupujących, gromadzenie analiz i przekazywanie informacji rynkowych, identyfikacja potrzeb klientów w zakresie kompleksowego zaopatrzenia lodziarni, kawiarni, przygotowania ofert handlowych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe Doświadczenie min 5 lat Umiejętność współpracy w zespole Umiejętność negocjacji Prawo jazdy kat. B Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

mieszkanie do dyspozycji, telefon komórkowy, samochód, wysokie wynagrodzenie.