Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4664 dni temu
recruit_top.jpg

Nasz klient, spółka z kapitałem zagranicznym z branży IT/elektronika, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. MAR/pWW/10/11

Zadania:
  • przygotowywanie strategii trade marketingowych oraz realizacja zadań wspierających sprzedaż
  • realizacja projektów marketingowych nastawionych na zwiększenie świadomości marki
  • współpraca wewnątrz firmy z działem sprzedaży i na zewnątrz firmy z działami marketingu partnerów (dostawców i odbiorców) w zakresie wykorzystania budżetów promocyjnych
  • negocjowanie cen z dostawcami
  • opieka nad stroną internetową firmy oraz organizowanie imprez firmowych
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz (targi, konferencje)
  • przygotowywanie materiałów reklamowych oraz redagowanie tekstów prasowych

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, komunikacja, dziennikarstwo lub PR)
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość narzędzi trade marketingowych
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • pomysłowość i samodzielność
  • zdolności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • szkolenia

recruit_bottom2.jpg