Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Nadarzyn
Specjalista ds. Marketingu

NOCLAF SP Z O.O.
Nadarzyn, okolice Nadarzyna
praca stacjonarna
4914 dni temu

Ogłoszenie numer: 132512, z dnia 2011-02-02

poszukuje pracownika na stanowiska:

Miejsce pracy: Nadarzyn, okolice Nadarzyna

Opis stanowiska

  • monitorowanie, analiza danych rynkowych dotyczących branży , konkurencji oraz działań własnych,
  • udział w opracowywaniu planów i strategii marketingowych, realizacja celów sprzedażowych i działań marketingowych, także tych promocyjnych, prowadzonych w mediach (kampanie reklamowe w prasie, e-marketing)
  • bieżący monitoring mediów internetowych, w tym portali społecznościowych, oraz zarządzanie informacją oraz treścią serwisów www.
  • wsparcie działu sprzedaży
  • budowanie wizerunku firmy w kontaktach z rynkiem oraz całym otoczeniem biznesowym

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości rynku reklamy internetowej
  • Zdolności analitycznych, umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Kreatywności i umiejętności zarządzania zmianą
  • Znajomości programów MS Office na poziomie zaawansowanym (PowerPoint Word, Excel,) dobra znajomość programu graficznego Adobe Illustrator będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności przygotowywania i przeprowadzania prezentacji
  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych oraz komunikatywności
  • Umiejętności organizacyjnych, pracy samodzielnej i w zespole
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia wstępne z zakresu działalności firmy
  • Możliwość rozwoju w dziedzinie marketingu i sprzedaży