Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. marketingu

COPAL Sp z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5028 dni temu

Ogłoszenie numer: 123969, z dnia 2010-11-08

to firma istniejąca na polskim rynku od 1994 roku. Działalność naszą rozwijamy w trzech branżach i oferujemy: własne systemy profili aluminiowych, obróbkę profili aluminiowych w bardzo szerokim zakresie oraz import, dystrybucję i przetwórstwo płaskich płyt cementowo-włóknistych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie zleceń oraz promocja wyrobów firmy.
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji, również w jęz. angielskim.
  • Nadzór nad realizacją przyjętych zamówień, w szczególności współpraca z działem produkcyjnym.
  • Analiza efektywności prowadzonych działań marketingowych.
  • Rozwój nowych narzędzi i kanałów marketingowych
  • Reprezentowanie firmy podczas targów branżowych, seminariów i konferencji.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane również w obszarze marketingu
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami biznesowymi.
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Wiedza z zakresu zagadnień technicznych.
  • Obsługa programów MS Office, CAD.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Kreatywność i innowacyjność.
  • Samodzielność w realizacji zadań.
  • Zorientowanie na realizację celu.