Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Specjalista ds. Marketingu

Toruńska Akademia Wiedzy "Clever" Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5099 dni temu

Ogłoszenie numer: 112069, z dnia 2010-08-30

poszukuje z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego osób na stanowisko

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałej współpracy z placówkami oświatowymi

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (pedagogiczne będzie dodatkowym atutem)
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód będzie dodatkowy atutem
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • kreatywność oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji
  • nastawienie na współpracę i jednocześnie samodzielność w działaniu
  • skuteczne radzenie sobie ze stresem
  • otwartość oraz przyjazne usposobienie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem (PRZEDSTAWICIELSTWA WYDAWNICTW SZKOLNYCH I PEDAGOGICZNYCH)

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę
  • nienormowany czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne szkolenia