Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Gryfice
Specjalista Ds. Marketingu

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Gryfice
praca stacjonarna
7107 dni temu

Ogłoszenie numer: 11204, z dnia 2005-05-04

Zachodniopomorski Szpital Specjalistyczny w Gryficach wraz z Przychodnią Specjalistyczną , zapewnia wysoko specjalistyczne i specjalistyczne świadczenia zdrowotne w zakresie opieki ambulatoryjnej i stacjonarnej dla pacjentów z centralnego regionu województwa zachodniopomorskiego. Rocznie leczymy ok. 17 tys. pacjentów. Posiadamy wysokiej klasy specjalistów i zaplecze diagnostyczne, które spełnia wszystkie wymogi Centrum Leczenia Urazów Wielonarządowych dla terenu o promieniu ponad 50 km, a dzięki przyszpitalnemu lądowisku dla śmigłowców, również o dalszym zasięgu.

Miejsce pracy: Gryfice

Opis stanowiska

- analiza rynku usług medycznych, prognoza tendencji rynkowych; - prowadzenie działań związanych ze sprzedażą usług medycznych.

Wymagania

- praktyczna znajomość narzędzi marketingowych; - kreatywność; - wykształcenie wyższe; - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego; - biegla znajomość obsługi komputera; - wysoka kultura osobista; - dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zdolności interpersonalne.

Oferujemy

ciekawa i twórcza praca, umowa o pracę, możliwość rozwoju zawodowego.