Praca.pl Praca Dolnośląskie Polkowice Webdeveloper Polkowice
Specjalista ds. marketingu (Web-designer)

Royal Europa Sp. z o.o.
Polkowice
praca stacjonarna
2938 dni temu

Ogłoszenie numer: 1154375, z dnia 2016-06-30

Royal Europa Sp. z o.o., producent nowoczesnych elementów i systemów budowlanych z PVC poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Polkowice

Opis stanowiska

  • projektowanie stron i interfejsów aplikacji internetowych

  • projektowanie materiałów reklamowych offline i online

  • Twórcza i samodzielna praca nad nowymi projektami marketingowymi

  • Rozbudowa istniejących serwisów www

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

  • Uaktualnianie stron www w oparciu o treści, modyfikacje funkcjonalności, zmiany re-designerskie istniejących serwisów

  • Tworzenie i wykonywanie layoutów materiałów firmowych oraz produktowych, tworzenie grafiki reklam i kart katalogowych

Wymagania

  • Duże zaangażowanie, kreatywność, talent

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Aktualne portfolio

  • Znajomość zasad projektowania serwisów internetowych

  • Znajomość programów graficznych Adobe (Photoshop, Indesign)

  • Znajomość zasad marketingu

  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.