Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. marketingu w wyszukiwarkach internetowych (na rynku polskim i niemieckim)

Direct Traffic
Warszawa
praca stacjonarna
6260 dni temu

Ogłoszenie numer: 32584, z dnia 2007-08-29

jest Agencją świadczącą kompleksowe usługi w dziedzinie Marketingu Wyszukiwarek. Dostarczamy unikalne, indywidualnie dopasowane rozwiązania. Dzięki doświadczeniu i wiedzy stworzyliśmy w zakresie Marketingu Wyszukiwarek szereg autorskich rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy młodej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - Planowanie, wdrażanie i nadzorowanie kampanii w wyszukiwarkach internetowych - Przygotowywanie propozycji dla Klientów i raportów z kampanii - Przygotowywanie drobnych tłumaczeń z serwisów www. - Codzienna praca z programami: Google Editor i Google Analytics

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - Biegłej znajomości języka niemieckiego - Dobrej znajomości języka angielskiego - Zaradności, komunikatywności, sumienności, dyspozycyjności - Umiejętności szybkiego uczenia się Dodatkowym atutem będzie: - Znajomość specyfiki niemieckiego rynku internetowego lub chęć do intensywnej nauki w tym zakresie

Oferujemy

- Intensywne szkolenia i pomoc w realizacji projektów - Pracę w młodym i zgranym zespole o wysokiej dynamice rozwoju - Możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy