Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. marketingu portalu internetowego i Programista PHP

MKCONNECT
Warszawa
praca stacjonarna
4153 dni temu

Ogłoszenie numer: 269909, z dnia 2013-04-02

MKCONNECT

MKCONNECT

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

MKCONNECT poszukuje dwóch pracowników na stanowiskach  Specjalisty ds. marketingu portalu internetowego i Programisty PHP

Wymagania

Programista PHP

Bardzo dobra znajomość języka PHP, w szczególności PHP5
Praktyczna znajomość programowania obiektowego
Dobra znajomość baz danych SQL od strony tworzenia zapytań i ichoptymalizacji (Mysql, Postgresql)
Praktyczna znajomość bibliotek javascript ( m.in jquery)
Dobra znajomość standardów HTML5 oraz CSS3
Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywaniaproblemów
Dobra organizacja pracy
Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
Komunikatywność
Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej

Mile widziane:
Znajomość któregokolwiek z frameworków PHP ( Symfony, ZF2, Kohana,CodeIgniter

Specjalista ds. marketingu portalu internetowego

Wymagane doświadczenie w dziale marketingu portalu internetowego,
Doskonała znajomość różnorodnych form komunikacji marketingowej, w tym rozumienie procesów i mechanizmów marketingu internetowego,
Doświadczenie w obszarze marketingu B2B,
Otwartość, zdolność do przełamywania stereotypów, kreowania nowych, niestandardowych form marketingu wspierających sprzedaż,
Zdolności analityczne,
Umiejętność tworzenia i zarządzania budżetami marketingowymi,
Komunikatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność budowania relacji,
Umiejętność kreatywnego poszukiwania ciekawych możliwości promocji firmy również w obszarze działań bez kosztowych,
Proaktywność i zaangażowanie w realizowane projekty,

Oferujemy

Możliwość tworzenia i realizacji własnych pomysłów,
Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w jednym z najważniejszych w swojej branży portalu internetowym,
Umowę o pracę lub inny odpowiadający Kandydatowi model współpracy,