Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Specjalista ds. marketingu oprogramowania do zarządzania uprawami

KST Konsulting sp. z o.o,
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4901 dni temu

Ogłoszenie numer: 135934, z dnia 2011-02-14

KST Konsulting Sp. z o.o. poszukuje specjalisty w sektorze sprzedaży oprogramowania do zarządzania uprawami oraz programu do mapowania.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Praca na terenie całego kraju;
  • Zadania marketingowe związane ze sprzedażą programu komputerowego do zarządzania uprawami oraz mapowani;
  • Dostarczanie analiz oraz badań dla agronomów KST Konsulting.

Wymagania

Oczekujemy

  • Doświadczenia w zakresie marketingu produktów dla rolnictwa;
  • Zainteresowania ekonomią produkcji roślinnej oraz wykorzystania zdobytej wiedzy w celu dobrego zarządzania uprawami;
  • Zainteresowania w dziedzinie IT oraz umiejętności związanych z obsługą komputera;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Determinacji w dążeniu do celu;
  • Prawa jazdy kat.B;

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Dobre warunki finansowe;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.