Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
SPECJALISTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO

NOWELA Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6064 dni temu

Ogłoszenie numer: 37724, z dnia 2007-12-20

Nowela Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1991r. Nasza branża to handel książkami głównie do języków obcych.Od 2005 wydajemy własne książki.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie i realizację polityki marketingowej firmy w zakresie aktywności w Internecie: - inicjowanie i prowadzenie działań mających na celu promocję firmy oraz jej oferty w Internecie, - współpraca z partnerskimi serwisami internetowymi oraz pozyskiwanie nowych partnerów, - zmiany koncepcji oraz planowanie prac nad stronami internetowymi, w tym księgarnią internatową, - samodzielna aktualizacja stron internatowych oraz komunikacja z klientami przez narzędzia internetowe (fora, newslettery itp.), - sprawdzanie pozycji stron internatowych w przeglądarkach internetowych, - udział w tworzeniu strategii marketingowej.

Wymagania

- wyższe wykształcenie kierunkowe (zarządzanie, marketing lub informatyczne z doświadczeniem w e-marketingu), - biegłość w posługiwaniu się komputerem, w tym podstawowa znajomość narzędzi tworzenia stron internetowych, - umiejętność redagowania tekstów, - wysoki poziom wewnętrznej motywacji do pracy i umiejętność dotrzymywania terminów.

Oferujemy

- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zespole młodych i zdolnych ludzi, ■ wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.