Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Specjalista ds. marketingu internetowego

Unizeto Technologies S.A
Szczecin
praca stacjonarna
4799 dni temu

Unizeto Technologies SA - czołowy dostawca bezpiecznych systemów i rozwiązań teleinformatycznych oraz lider w zakresie zastosowań podpisu elektronicznego poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Zadania:
  • opracowanie oraz realizacja strategii komunikacji marketingowej w mediach elektronicznych:
  • opracowywanie założeń (grafika internetowa, teksty) do kreacji wykorzystywanych w działaniach e-marketingowych
  • prowadzenie internetowych kampanii marketingowych ze szczególnym uwzględnianiem bieżących trendów
  • analiza efektywności realizowanych działań i wdrażanie usprawnień
  • przygotowywanie sprawozdań z prowadzonych kampanii oraz ich skuteczności
  • zarządzanie zewnętrznymi i wewnętrznymi serwisami WWW Spółki:
  • analiza ruchu internetowego – opracowywanie wniosków i dalszej aktywności
  • aktualizowanie, optymalizacja i pozycjonowanie serwisów zewnętrznych
  • aktualizowanie i optymalizacja serwisów wewnętrznych
  • zarządzanie relacjami z podwykonawcami oraz dostawcami wykorzystywanych usług e-marketingowych
Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii e-marketingowych
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu serwisami WWW oraz w zakresie SEM
  • doświadczenie w planowaniu mediów on-line, organizacji i przeprowadzaniu kampanii internetowych
  • wiedza dotycząca trendów rozwoju Internetu i możliwości jego efektywnego wykorzystania
  • mile widziana umiejętność programowania HTML
  • umiejętności w dziedzinie User Centered Design (UCD) oraz w zakresie tworzenia grafiki internetowej będą dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • bardzo dobra znajomość narzędzi internetowych i pakietu Office
  • umiejętność analizy danych i wnioskowania
  • dokładność, systematyczność, komunikatywność oraz umiejętność współpracy.
Co oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • motywacyjny system wynagradzania.