Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

manBase S.A.
Poznań
praca stacjonarna
3901 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, ogólnopolskiej firmy z branży sprzedaży bezpośredniej, zatrudniającej ponad 700 osób w całym kraju, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: BEV/003/MZ/P
Zadania:
  • Planowanie i realizacja działań promocyjnych zgodnie ze strategią firmy
  • Planowanie, koordynacja i analiza działań wspierających sprzedaż bezpośrednią
  • Koordynacja i rozwój bieżących sposobów dotarcia do klientów
  • Poszukiwanie nowych kanałów, metod dotarcia do klientów
  • Współtworzenie strategii marketingowej oraz jej wdrażanie
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek (m.in. komunikacja, materiały sprzedażowe i promocyjne ATL i BTL)
  • Budżetowanie oraz rozliczanie działań i prowadzonych projektów marketingowych

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w koordynacji projektów marketingowych i sprzedażowych na dużą skalę
  • Praktyczna wiedza z zakresu tworzenia i wdrażania rozwiązań wspierających sprzedaż bezpośrednią
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego /innych języków obcych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie z branży sprzedaży bezpośredniej

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Umowa o pracę
  • Różnorodność zadań
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922