Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

AGpol
wielkopolskie, Gniezno / Witkowo
praca stacjonarna
4972 dni temu

Ogłoszenie numer: 138923, z dnia 2011-03-09

AGpol to uznany na polskim rynku producent mebli tapicerowanych, który działa na rynku od 1985 roku. Projektujemy i wykonujemy nowoczesne meble wypoczynkowe do salonu.Wysoka jakość naszego asortymentu znalazła uznanie wśród odbiorców w kraju i za granicą, a także zyskała potwierdzenie w certyfikatach jakości przyznanych firmie AGpol.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Gniezno / Witkowo

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie klientów międzynarodowych oraz obsługa aktualnych klientów
  • Przygotowywanie ofert i cenników
  • Koordynacja zamówień i wysyłek
  • Planowanie i prowadzenie całokształtu działalności marketingowej na obszarach: promocji, komunikacji z klientami

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Wyższe wykształcenie w obszarze zarządzania, marketingu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość program CDN Optima
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub/i włoskiego

Oferujemy

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie