Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista Ds. Marketingu I Reklamy

Agito Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
7085 dni temu

Ogłoszenie numer: 11718, z dnia 2005-05-10

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą internetową (www.agito.pl) specjalizującą się w wirtualnej sprzedaży produktów wysokich technologii. Oferujemy samodzielną i kreatywną pracę w młodym zespole oraz dajemy możliwość poszerzania swojej wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało między innymi: Tworzenie materiałów promocyjnych i reklamowych na potrzeby sklepu. Organizowanie promocji i reklamy na stronach internetowych sklepu. Organizowanie i prowadzenie akcji reklamowych w internecie i na rynku mediów tradycyjnych. Utrzymywanie kontaktów handlowych z partnerami reklamowymi, mediami oraz producentami sprzedawanych towarów.

Wymagania

Wymagane dośwadczenie w pracy na podobnym stanowisku.