Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista Ds. Marketingu i PR

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6168 dni temu

Ogłoszenie numer: 37323, z dnia 2007-11-29

Naszym Klientem jest międzynarodowa producent urządzeń technicznych dostarczający swoje produkty na rynek budowlany ( pod inwestycje budowlane ). Obecnie, w związku z rozwojem firmy poszukujemy do oddziału w Poznaniu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: MKB/1411/07P

Opis stanowiska

- Opracowywanie strategii marketingowej; - Tworzenie projektów, wykonywanie reklam; - Dbanie o utrzymanie właściwego zaopatrzenia w foldery, katalogi w oddziałach; - Redagowanie gazetki firmowej, utrzymywanie kontaktu z czasopismami branżowymi i agencjami reklamowymi; - Nadzorowanie stron internetowych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne - Inżynieria Budownictwa, Ochrona Środowiska (alternatywnie 2 lata doświadczenia w dziale marketingu firmy z branży inwestycyjno budowlanej lub pokrewnej); - Min. 1 rok doświadczenia w dziale marketingu; - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - Biegła obsługa komputera (umiejętność obsługi programów graficznych będzie dodatkowym atutem); - Umiejętność pisania i redagowania tekstów prasowych; - Kreatywność, inicjatywa, zaangażowanie; - Umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy

- Bardzo dobre warunki zatrudnienia; - Możliwość rozwoju zawodowego i awansu; - Samodzielne stanowisko podlegające bezpośrednio pod Zarząd; - Możliwość realizacji samodzielnych projektów; - Pracę w międzynarodowym środowisku.