Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS. MAGAZYNU

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4814 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się spółki z branży elektronicznej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. M/pWW/05/11

Zadania:

- kontrolowanie i nadzorowanie stanów magazynowych

- przygotowywanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem procesu produkcji

- prowadzenie identyfikacji produktów wchodzących do i wychodzących z magazynu

- zapewnienie właściwego przechowywania części zamiennych do napraw oraz po naprawie

- kontrola telefonów czekających na części oraz na wymianę

- wyrywkowe przeprowadzanie kontroli zużytych części

- kontrola i wypełnianie dokumentacji magazynowej

- przeprowadzanie inwentaryzacji

- przeprowadzanie procesu złomowania

Wymagania:

- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

- wiedza z zakresu logistyki dotycząca zarządzania magazynem, rotacji towaru, kontroli wartości magazynu

- komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego

- umiejętność obsługi komputera (głównie pakiet MS Office)

- umiejętność współpracy w zespole

- odpowiedzialność i dokładność

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

- pracę na dwie zmiany: 6-14 lub 14-22

- współpracę z doświadczonym zespołem

- perspektywę podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- przyjazną atmosferę pracy

recruit_bottom2.jpg